BIURO RACHUNKOWE MAKBET

O firmie

Kompleksowość

Biuro Rachunkowe MAKBET oferuje  obsługę księgową i kadrowo-płacową oraz szereg usług dodatkowych dla firm jednoosobowych, spółek osobowych, spółek prawa handlowego, a także stowarzyszeń i fundacji.

Działamy w formie tradycyjnej i elektronicznej.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Profesjonalizm

Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość świadczonych usług. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie i z należytą starannością w oparciu o obowiązujące przepisy, które na bieżąco śledzimy.

Korzystamy ze specjalistycznych serwisów branżowych i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje.

Elastyczność

Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta i jego potrzeb. Bo przecież każda firma jest inna i ma inne potrzeby, prawda?

Oferujemy obsługę księgową on-line, odbieranie dokumentów z siedziby Klienta, a także wiele innych usług dodatkowych.

Odezwij się i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kontaktowość

Stawiamy na partnerskie relacje w miłej atmosferze oraz bliską współpracę z naszymi Klientami. Dodatkowo zapewniamy poufność i dyskrecję.

Bezpieczeństwo

Biuro posiada ubezpieczenie OC na pełną obsługę księgową i kadrowo-płacową. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie świadczone usługi.

Dbamy również o bezpieczeństwo danych naszych Klientów poprzez wprowadzenie odpowiednich zabezpieczeń informatycznych.

Do pracy wykorzystujemy licencjonowany program księgowy, który na bieżąco aktualizujemy.

Zaangażowanie

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny i każdego traktujemy z pełnym profesjonalizmem!

Informujemy o zmianach w przepisach, nowych obowiązkach dotyczących Twojej firmy, a także podpowiadamy i proponujemy korzystne rozwiązania.

Konkurencyjność

Naszym Klientom proponujemy atrakcyjne ceny i liczne promocje przy zachowaniu najwyższego standardu usług!

Terminowość

Prowadzenie firmy wiąże się z obowiązkiem dotrzymania wielu terminów. Z nami to nie straszne!

My wykonamy swoją pracę terminowo, a Tobie przypomnimy o ważnych datach.

Lokalizacja

Biuro mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 100/102 z parkingiem dla Klientów przed budynkiem.

To dla Ciebie nie po drodze? Możemy przyjechać po dokumenty do Twojej siedziby. A może wolisz wysłać je kurierem lub elektronicznie?

O mnie

Beata Szymańska

Pomysł na otwarcie własnego biura rachunkowego pojawił się już przed wyborem kierunku studiów. Dalsza droga edukacyjna i zawodowa tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto do tego dążyć.

Najpierw ukończyłam Finanse i Rachunkowość w specjalizacji Finanse Przedsiębiorstw. Już od III roku studiów pracowałam w biurze rachunkowym zdobywając cenne doświadczenie. Następnie uzyskałam tytuł magistra Prawa Podatkowego i Rachunkowości na Wydziale Prawa i Administracji w Łodzi.

Obecnie posiadam ugruntowaną wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu księgowości, rachunkowości i prawa podatkowego. Mimo to cały czas poszerzam swoje kwalifikacje, śledzę nowości w prawie oraz biorę udział w szkoleniach organizowanych m. in. przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Jestem osobą skrupulatną, ambitną, otwartą na nowe wyzwania i gotową do działania. Angażuję się w sprawy moich Klientów, a swoje obowiązki wypełniam z najwyższą starannością.

Adres

Biuro Rachunkowe MAKBET
Beata Szymańska
93-153 Łódź,
ul. Rzgowska 100/102lok. 24A, I piętro

Kontakt

tel. 733-383-983
email: biuro@biuro-makbet.pl

Copyright 2020 BR Makbet | Realizacja: R&M